| Part Number | SNJ54HC04FK(84098012A) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 811210 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC04FK(84098012A) LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC04FK(84098012A) |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC04FK(84098012A) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC04FK(84098012A) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC04FK(84098012A) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P82586-10 DIP New Original Download PDF datasheet for P82586-10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LV374ADWR TIBB New Original Download PDF datasheet for SN74LV374ADWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKBZ28/12 Original Package New Original Download PDF datasheet for SKBZ28/12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT6302LQ-008 QFP New Original Download PDF datasheet for PT6302LQ-008.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PH29EE010-150-3CF DIP32 New Original Download PDF datasheet for PH29EE010-150-3CF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S6510P DIP-8 New Original Download PDF datasheet for S6510P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC1206JR-07430R Original Package New Original Download PDF datasheet for RC1206JR-07430R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PHD3055E TO-252 New Original Download PDF datasheet for PHD3055E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SW-395 SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for SW-395.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PZM2.7NB SOT23 New Original Download PDF datasheet for PZM2.7NB.pdf |