| Part Number | SNJ54HC08FK(84047012A) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 332870 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC08FK(84047012A) LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC08FK(84047012A) |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC08FK(84047012A) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC08FK(84047012A) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC08FK(84047012A) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP4982 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SP4982.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX1117M3-L-2.5 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for SPX1117M3-L-2.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PST529JMT SOP3 New Original Download PDF datasheet for PST529JMT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC354NJ0000F SOP New Original Download PDF datasheet for PC354NJ0000F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3222EBEA-L SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for SP3222EBEA-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI21108DT-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI21108DT-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC32ANSR SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SN74HC32ANSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCT541PWRG4 TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74AHCT541PWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ025EZ01ZPH TO252 New Original Download PDF datasheet for PQ025EZ01ZPH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SB178 DIP New Original Download PDF datasheet for SB178.pdf |