| Part Number | SNJ54HC08FK84047012A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 128720 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC08FK84047012A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC08FK84047012A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC08FK84047012A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC08FK84047012A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC08FK84047012A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN65HVD1040Q SOP8 New Original Download PDF datasheet for SN65HVD1040Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF1K4917 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for RF1K4917.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRM6264LC70 DIP New Original Download PDF datasheet for SRM6264LC70.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC1270LERCTR SOT-14.. New Original Download PDF datasheet for TC1270LERCTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SLGSSTVF16859FTR TSSOP New Original Download PDF datasheet for SLGSSTVF16859FTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LV27ADBRG4 SSOP14 New Original Download PDF datasheet for SN74LV27ADBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI6C103-06H SOP New Original Download PDF datasheet for PI6C103-06H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTS5209-GR LQFP New Original Download PDF datasheet for RTS5209-GR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM6T22CA-E3/52 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SM6T22CA-E3/52.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHC08PWRE4 TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SN74AHC08PWRE4.pdf |