| Part Number | SNJ54HC08W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 396400 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC08W Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC08W |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC08W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC08W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC08W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PF0-9745L-BY Original Package New Original Download PDF datasheet for PF0-9745L-BY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75LVDT388ADBTR TSSOP3.. New Original Download PDF datasheet for SN75LVDT388ADBTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4401DY-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4401DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA121KM CAN8 New Original Download PDF datasheet for OPA121KM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSSB230 QFN New Original Download PDF datasheet for SSSB230.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RFR170E3 DIP18 New Original Download PDF datasheet for RFR170E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74S1051NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74S1051NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54ALS138FK(5962-86866012A) LCC New Original Download PDF datasheet for SNJ54ALS138FK(5962-86866012A).pdf |
|
PART ELECTRONICS | PRN111161001J SSOP New Original Download PDF datasheet for PRN111161001J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R8800-G QFO New Original Download PDF datasheet for R8800-G.pdf |