| Part Number | SNJ54HC126FK5962-86848012A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 121810 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC126FK5962-86848012A CLCC20 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC126FK5962-86848012A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC126FK5962-86848012A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | CLCC20 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC126FK5962-86848012A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC126FK5962-86848012A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | ST202CDR SOP-16 New Original Download PDF datasheet for ST202CDR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI6C2308A-1L SOP-16 New Original Download PDF datasheet for PI6C2308A-1L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4435DY-T1-REVA SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4435DY-T1-REVA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STC12C1052AD-35I-TSSOP20 TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for STC12C1052AD-35I-TSSOP20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PR9853 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for PR9853.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PZM7.5NB2 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for PZM7.5NB2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PST574HMT MMP-3A New Original Download PDF datasheet for PST574HMT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA5659HL/M1 QFP New Original Download PDF datasheet for SAA5659HL/M1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SH8J65TB SOIC-8 New Original Download PDF datasheet for SH8J65TB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SML4743 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SML4743.pdf |