| Part Number | SNJ54HC138FK38510/65802B2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 557470 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC138FK38510/65802B2A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC138FK38510/65802B2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC138FK38510/65802B2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC138FK38510/65802B2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC138FK38510/65802B2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PCA8574PW TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for PCA8574PW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS688NS SOP New Original Download PDF datasheet for SN74ALS688NS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC18C46MJE CDIP New Original Download PDF datasheet for TC18C46MJE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI3B3125LEX TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for PI3B3125LEX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TB5R2L SOP16 New Original Download PDF datasheet for TB5R2L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74CBTS16211DGGR TSSOP5.. New Original Download PDF datasheet for SN74CBTS16211DGGR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QG82945GC BGA New Original Download PDF datasheet for QG82945GC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PRTRSV0U2X Original Package New Original Download PDF datasheet for PRTRSV0U2X.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA211AIDRGRG4 QFN New Original Download PDF datasheet for OPA211AIDRGRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP723ABT SOP8 New Original Download PDF datasheet for SP723ABT.pdf |