| Part Number | SNJ54HC14FK(84091012A) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 133400 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC14FK(84091012A) LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC14FK(84091012A) |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC14FK(84091012A) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC14FK(84091012A) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC14FK(84091012A) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SLF10145T-150M2R2 SMD New Original Download PDF datasheet for SLF10145T-150M2R2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN5RF50BA-TR-FA SOT153 New Original Download PDF datasheet for RN5RF50BA-TR-FA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R8025T SOP14 New Original Download PDF datasheet for R8025T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ40A-E3/61 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ40A-E3/61.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P7907NA1HVA05R2 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for P7907NA1HVA05R2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4436DY SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4436DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STD6NF10 TO-252 New Original Download PDF datasheet for STD6NF10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1L50552F21S100 QFP New Original Download PDF datasheet for S1L50552F21S100.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STG2454 TSSOP8 New Original Download PDF datasheet for STG2454.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC68255DWT240R2 SMD7.2 New Original Download PDF datasheet for SC68255DWT240R2.pdf |