| Part Number | SNJ54HC14FK(84901012A) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 257160 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC14FK(84901012A) LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC14FK(84901012A) |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC14FK(84901012A) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC14FK(84901012A) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC14FK(84901012A) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SY100EP57VK4G TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for SY100EP57VK4G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PMGD8000LN SOT363 New Original Download PDF datasheet for PMGD8000LN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA4340UAG4 SOP New Original Download PDF datasheet for OPA4340UAG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM7321-QI PLCC84 New Original Download PDF datasheet for PM7321-QI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALVCH16501DGGR TI New Original Download PDF datasheet for SN74ALVCH16501DGGR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAC50284 SOP New Original Download PDF datasheet for PAC50284.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PZU12B1 SOD-32.. New Original Download PDF datasheet for PZU12B1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PLL701-25SC-A0-L SOP8 New Original Download PDF datasheet for PLL701-25SC-A0-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F676-I/SP DIP14 New Original Download PDF datasheet for PIC16F676-I/SP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75ALS174AN DIP-16 New Original Download PDF datasheet for SN75ALS174AN.pdf |