| Part Number | SNJ54HC157FK(5962-86061012A) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 853570 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC157FK(5962-86061012A) LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC157FK(5962-86061012A) |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC157FK(5962-86061012A) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC157FK(5962-86061012A) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC157FK(5962-86061012A) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | STP16C596AXTTR TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for STP16C596AXTTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65HVD1791DR SOP-14 New Original Download PDF datasheet for SN65HVD1791DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA692ID SOP New Original Download PDF datasheet for OPA692ID.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC86APW TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74LVC86APW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4779CY SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4779CY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3481EP-L Original Package New Original Download PDF datasheet for SP3481EP-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC1411-IBR BGA New Original Download PDF datasheet for TC1411-IBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA656NB SOT-23 New Original Download PDF datasheet for OPA656NB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC3866013PR04 PLCC New Original Download PDF datasheet for SC3866013PR04.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIP20C-50S1V5 Original Package New Original Download PDF datasheet for SIP20C-50S1V5.pdf |