| Part Number | SNJ54HC164W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 692700 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC164W CQFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC164W |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC164W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | CQFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC164W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC164W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SAA7240HS QFP-20.. New Original Download PDF datasheet for SAA7240HS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP1084-1.5 TO-252 New Original Download PDF datasheet for SP1084-1.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3865BDV-T1-E3 SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for SI3865BDV-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TB6526AFG SOP New Original Download PDF datasheet for TB6526AFG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RFP30P05 TO-220 New Original Download PDF datasheet for RFP30P05.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Si9182DH-AD MSOP New Original Download PDF datasheet for Si9182DH-AD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F684-I/P DIP14 New Original Download PDF datasheet for PIC16F684-I/P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2316DS SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SI2316DS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PKV3211PI Original Package New Original Download PDF datasheet for PKV3211PI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SV48-54-162-8 Original Package New Original Download PDF datasheet for SV48-54-162-8.pdf |