| Part Number | SNJ54HC74W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 229560 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54HC74W Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54HC74W |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54HC74W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54HC74W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54HC74W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PIC16F887-I/ML QFN44 New Original Download PDF datasheet for PIC16F887-I/ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA124AU SOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA124AU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SA8.0A-E3/54 DO-15 New Original Download PDF datasheet for SA8.0A-E3/54.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QCPL-4539 DIP/SO.. New Original Download PDF datasheet for QCPL-4539.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RH003B Original Package New Original Download PDF datasheet for RH003B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STD100N03L TO-252 New Original Download PDF datasheet for STD100N03L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TAS5001PFBR QFP New Original Download PDF datasheet for TAS5001PFBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STQ-2016-3Z Original Package New Original Download PDF datasheet for STQ-2016-3Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA030901 QFP New Original Download PDF datasheet for TA030901.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS78AP DIP-14 New Original Download PDF datasheet for SN74LS78AP.pdf |