| Part Number | SNJ54LS02W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 153810 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54LS02W Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54LS02W |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54LS02W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54LS02W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54LS02W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA4727AIPWR TI New Original Download PDF datasheet for OPA4727AIPWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LVDS86AQDGGRQ1 TSSOP4.. New Original Download PDF datasheet for SN65LVDS86AQDGGRQ1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP690TEN-L/TR SOP8 New Original Download PDF datasheet for SP690TEN-L/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC3824P2 DIP24 New Original Download PDF datasheet for SC3824P2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2402OV SOIC-8 New Original Download PDF datasheet for P2402OV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9198-33PBR SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for RT9198-33PBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST3232CD SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for ST3232CD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC357N2 SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PC357N2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA8081P DIP-16 New Original Download PDF datasheet for TA8081P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STS2321 SOT23 New Original Download PDF datasheet for STS2321.pdf |