| Part Number | SNJ54LS158W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 783810 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54LS158W FP-16 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54LS158W |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54LS158W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | FP-16 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54LS158W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54LS158W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RSEM5651 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for RSEM5651.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PQ070XH01ZP TO263 New Original Download PDF datasheet for PQ070XH01ZP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F648A-I/SS SSOP New Original Download PDF datasheet for PIC16F648A-I/SS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54LS09W CFP New Original Download PDF datasheet for SNJ54LS09W.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC86APWR TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74HC86APWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PGA204 Original Package New Original Download PDF datasheet for PGA204.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PZU13B2 SOD-32.. New Original Download PDF datasheet for PZU13B2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2703EA/250 MSOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA2703EA/250.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PV108630-CZL QFP44 New Original Download PDF datasheet for PV108630-CZL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA4350EA/250 SSOP New Original Download PDF datasheet for OPA4350EA/250.pdf |