| Part Number | SNJ54LVT2445962-9584401Q2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 335690 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54LVT2445962-9584401Q2A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54LVT2445962-9584401Q2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54LVT2445962-9584401Q2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54LVT2445962-9584401Q2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54LVT2445962-9584401Q2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RTL8019AS-LF/R TQFP New Original Download PDF datasheet for RTL8019AS-LF/R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LV00ADBRG4 SSOP14 New Original Download PDF datasheet for SN74LV00ADBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC16IS750IPW112 Original Package New Original Download PDF datasheet for SC16IS750IPW112.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STI5200IWB BGA New Original Download PDF datasheet for STI5200IWB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R5538D001-TR-F QFN New Original Download PDF datasheet for R5538D001-TR-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMDA12C-8.TBT SOP14 New Original Download PDF datasheet for SMDA12C-8.TBT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX29302U5 TO-220 New Original Download PDF datasheet for SPX29302U5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T5CW3-2CC4 QFP-64 New Original Download PDF datasheet for T5CW3-2CC4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ11A-E3 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ11A-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA78L005AP TO-92 New Original Download PDF datasheet for TA78L005AP.pdf |