| Part Number | SNJ54LVTH245AFK5962-9564201Q2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 577680 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54LVTH245AFK5962-9564201Q2A LCC New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54LVTH245AFK5962-9564201Q2A |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54LVTH245AFK5962-9564201Q2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LCC |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54LVTH245AFK5962-9564201Q2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54LVTH245AFK5962-9564201Q2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SP8714 SO-8 New Original Download PDF datasheet for SP8714.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S3384Q SSOP New Original Download PDF datasheet for S3384Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP6132EU-L/TR MSOP10 New Original Download PDF datasheet for SP6132EU-L/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RK3055EY SOT-25.. New Original Download PDF datasheet for RK3055EY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMDJ150CA SMD New Original Download PDF datasheet for SMDJ150CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39VF6401B-70-4I-EKE Original Package New Original Download PDF datasheet for SST39VF6401B-70-4I-EKE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P80C552EFB QFP New Original Download PDF datasheet for P80C552EFB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OV3620 LCC New Original Download PDF datasheet for OV3620.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RV4140AMT SOP-8 New Original Download PDF datasheet for RV4140AMT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REG1117/2K5 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for REG1117/2K5.pdf |