| Part Number | SNJ54S08W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 709010 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SNJ54S08W SOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SNJ54S08W |
| Datasheet download |
| Part Number | SNJ54S08W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SNJ54S08W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SNJ54S08W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC1470ITSTRT TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SC1470ITSTRT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBL38573 SOP New Original Download PDF datasheet for PBL38573.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PVA1352N DIP-4 New Original Download PDF datasheet for PVA1352N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STSB43AB23PDT TQFP12.. New Original Download PDF datasheet for STSB43AB23PDT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65LVDS104PWR TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN65LVDS104PWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI6544BDQ-TI-E3 TSSOP New Original Download PDF datasheet for SI6544BDQ-TI-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPCA707A MQFP New Original Download PDF datasheet for SPCA707A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RSB6.8G SOD723 New Original Download PDF datasheet for RSB6.8G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC16244AZRDR BGA54 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC16244AZRDR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAE81C91 PLCC New Original Download PDF datasheet for SAE81C91.pdf |