| Part Number | SOC832A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 646420 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SOC832A DIP-6 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SOC832A |
| Datasheet download |
| Part Number | SOC832A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-6 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SOC832A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SOC832A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC16C654BIB64 LQFP-6.. New Original Download PDF datasheet for SC16C654BIB64.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P82B715P DIP8 New Original Download PDF datasheet for P82B715P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCA9547PW TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for PCA9547PW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RB162L-40 SOD-10.. New Original Download PDF datasheet for RB162L-40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STF20NM60D TO-220.. New Original Download PDF datasheet for STF20NM60D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM3K121TU SC-88A New Original Download PDF datasheet for SSM3K121TU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PNX1700EH BGA New Original Download PDF datasheet for PNX1700EH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F873A-I/SP DIP New Original Download PDF datasheet for PIC16F873A-I/SP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T1635-600G-TR SOT-26.. New Original Download PDF datasheet for T1635-600G-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ALVC10DRG4 SOIC14 New Original Download PDF datasheet for SN74ALVC10DRG4.pdf |