| Part Number | SOMC-2001-10K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 743860 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SOMC-2001-10K SOP20 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SOMC-2001-10K |
| Datasheet download |
| Part Number | SOMC-2001-10K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP20 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SOMC-2001-10K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SOMC-2001-10K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PAL16L8 NS New Original Download PDF datasheet for PAL16L8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT6302LQ-008 QFP New Original Download PDF datasheet for PT6302LQ-008.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SS495B TO-92S New Original Download PDF datasheet for SS495B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SBR30A150CT TO-220 New Original Download PDF datasheet for SBR30A150CT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RBV-606 N/A New Original Download PDF datasheet for RBV-606.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI3PCIE2612-BZFEX TQFN56 New Original Download PDF datasheet for PI3PCIE2612-BZFEX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHC273PWRG4 TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for SN74AHC273PWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AS74NSR SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for SN74AS74NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SII1162 TSSOP New Original Download PDF datasheet for SII1162.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY100H641LJC PLCC-2.. New Original Download PDF datasheet for SY100H641LJC.pdf |