| Part Number | SOMC160110K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 477970 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SOMC160110K SOP16 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SOMC160110K |
| Datasheet download |
| Part Number | SOMC160110K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP16 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SOMC160110K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SOMC160110K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TA2002F SOP24 New Original Download PDF datasheet for TA2002F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STMP3410B144-TA4 BGA New Original Download PDF datasheet for STMP3410B144-TA4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75472BP DIP New Original Download PDF datasheet for SN75472BP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SU3500SLGFM BGA New Original Download PDF datasheet for SU3500SLGFM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P300J DO-201.. New Original Download PDF datasheet for P300J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3078EEN-L SOP New Original Download PDF datasheet for SP3078EEN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBJ5370B SMB New Original Download PDF datasheet for SMBJ5370B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC11031CQ QFP-80 New Original Download PDF datasheet for SC11031CQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC900750VW SOP20 New Original Download PDF datasheet for SC900750VW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI74FCT16244TVE TSSOP New Original Download PDF datasheet for PI74FCT16244TVE.pdf |