| Part Number | SP4412A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 382650 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SP4412A TSSOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SP4412A |
| Datasheet download |
| Part Number | SP4412A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SP4412A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SP4412A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SY100EP14UK4 TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for SY100EP14UK4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54S64J DIP New Original Download PDF datasheet for SN54S64J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74V215-7PAG QFP New Original Download PDF datasheet for SN74V215-7PAG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT1P144C SOT23 New Original Download PDF datasheet for RT1P144C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AUC1G02DBVR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SN74AUC1G02DBVR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LBC776DBR SSOP20 New Original Download PDF datasheet for SN74LBC776DBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCF5249VF140 QFP New Original Download PDF datasheet for SCF5249VF140.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS02NS SOP New Original Download PDF datasheet for SN74LS02NS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM20CVL060 Original Package New Original Download PDF datasheet for PM20CVL060.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T7548MF2 PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for T7548MF2.pdf |