| Part Number | SP8605A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 509190 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SP8605A CDIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SP8605A |
| Datasheet download |
| Part Number | SP8605A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | CDIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SP8605A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SP8605A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SMP1302-004 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SMP1302-004.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2365AU SOP8 New Original Download PDF datasheet for OPA2365AU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS366AN DIP New Original Download PDF datasheet for SN74LS366AN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI7440DP QFN New Original Download PDF datasheet for SI7440DP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS3150U DO-214 New Original Download PDF datasheet for STPS3150U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN5VD40AA-TR-FA SOT153 New Original Download PDF datasheet for RN5VD40AA-TR-FA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPCA7530A-PL033 LQFP-8.. New Original Download PDF datasheet for SPCA7530A-PL033.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SOC563A DIP-6 New Original Download PDF datasheet for SOC563A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCT126DGVR TVSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SN74AHCT126DGVR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIL50282F33M000 QFP64 New Original Download PDF datasheet for SIL50282F33M000.pdf |