| Part Number | SPCA504A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 626000 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SPCA504A TQFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SPCA504A |
| Datasheet download |
| Part Number | SPCA504A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TQFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SPCA504A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SPCA504A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SST29VE512-200-4C-EH TSOP New Original Download PDF datasheet for SST29VE512-200-4C-EH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA657N/250 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for OPA657N/250.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SF30SC4 TO-220.. New Original Download PDF datasheet for SF30SC4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75469DR SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SN75469DR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STI7100NWCE BGA New Original Download PDF datasheet for STI7100NWCE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF2310 Original Package New Original Download PDF datasheet for RF2310.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC80241P DIP-40.. New Original Download PDF datasheet for SC80241P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AUP2G126YFPR BGA New Original Download PDF datasheet for SN74AUP2G126YFPR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC849 DIP16 New Original Download PDF datasheet for PC849.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ9.0CA-TR DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ9.0CA-TR.pdf |