| Part Number | SPCA505A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 595480 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SPCA505A MQFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SPCA505A |
| Datasheet download |
| Part Number | SPCA505A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | MQFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SPCA505A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SPCA505A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | RX8025SAAC SOP14 New Original Download PDF datasheet for RX8025SAAC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RSH090N03 SO8 New Original Download PDF datasheet for RSH090N03.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP207EEA-L SSOP New Original Download PDF datasheet for SP207EEA-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMP04C SOP New Original Download PDF datasheet for SMP04C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDS2838F SOT23 New Original Download PDF datasheet for SDS2838F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SUP90P06-09L TO-220 New Original Download PDF datasheet for SUP90P06-09L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T1162T SMD New Original Download PDF datasheet for T1162T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM200CBS060 Original Package New Original Download PDF datasheet for PM200CBS060.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST30600 DFN-28 New Original Download PDF datasheet for ST30600.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS2534L-1 SMD-4 New Original Download PDF datasheet for PS2534L-1.pdf |