| Part Number | SPCA507A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 710840 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SPCA507A MQFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SPCA507A |
| Datasheet download |
| Part Number | SPCA507A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | MQFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SPCA507A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SPCA507A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PA502FMG SOT-23 New Original Download PDF datasheet for PA502FMG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK8060 DIP8 New Original Download PDF datasheet for SK8060.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PACUSB-U3R SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for PACUSB-U3R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS323CUAE MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for PS323CUAE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SJ9901 SOP20 New Original Download PDF datasheet for SJ9901.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM7545G PLCC New Original Download PDF datasheet for PM7545G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ5.0A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ5.0A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC716V DIP6 New Original Download PDF datasheet for PC716V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC357B SOP4 New Original Download PDF datasheet for PC357B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STPS3L40U DO-214.. New Original Download PDF datasheet for STPS3L40U.pdf |