| Part Number | SPCA718A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 634620 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SPCA718A QFP128 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SPCA718A |
| Datasheet download |
| Part Number | SPCA718A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP128 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SPCA718A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SPCA718A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P87C51RC QFP New Original Download PDF datasheet for P87C51RC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ABTH25245DWR SOP-24 New Original Download PDF datasheet for SN74ABTH25245DWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STT4NF30L SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for STT4NF30L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SFXG33PR501 SMD New Original Download PDF datasheet for SFXG33PR501.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSRDA3.3-4-LF-T7 SOP New Original Download PDF datasheet for PSRDA3.3-4-LF-T7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74AUP1G126DCKR SOT-35.. New Original Download PDF datasheet for SN74AUP1G126DCKR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMF12.TC SC70-5 New Original Download PDF datasheet for SMF12.TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PHD45N03LT Original Package New Original Download PDF datasheet for PHD45N03LT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF2456RFMD SSOP-1.. New Original Download PDF datasheet for RF2456RFMD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QX2706 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for QX2706.pdf |