| Part Number | SPCA757A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 508500 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SPCA757A LQFP12.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SPCA757A |
| Datasheet download |
| Part Number | SPCA757A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | LQFP12.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SPCA757A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SPCA757A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OPA445AU/2K5G4 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for OPA445AU/2K5G4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA4347EA TIBB New Original Download PDF datasheet for OPA4347EA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9808-27CV SOT-23 New Original Download PDF datasheet for RT9808-27CV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29GL256N11FAIS2 BGA New Original Download PDF datasheet for S29GL256N11FAIS2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Q6040P RD91 New Original Download PDF datasheet for Q6040P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN104162KV ZIP-15 New Original Download PDF datasheet for SN104162KV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PST3811UR SOT-34.. New Original Download PDF datasheet for PST3811UR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S2K-NL DO-214.. New Original Download PDF datasheet for S2K-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2400-BS SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SI2400-BS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC251DRG4 SOIC16 New Original Download PDF datasheet for SN74HC251DRG4.pdf |