| Part Number | SPHE8264A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 686430 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SPHE8264A QFP216 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SPHE8264A |
| Datasheet download |
| Part Number | SPHE8264A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP216 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SPHE8264A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SPHE8264A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SD350225SS DIP-8 New Original Download PDF datasheet for SD350225SS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEB2254HV1.3R QFP-80 New Original Download PDF datasheet for PEB2254HV1.3R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SD005-823100-01 SOP28 New Original Download PDF datasheet for SD005-823100-01.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SGM8633XN5 SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for SGM8633XN5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVCH16543ADGR TSSOP5.. New Original Download PDF datasheet for SN74LVCH16543ADGR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TBB1002BMTL-E SOT363 New Original Download PDF datasheet for TBB1002BMTL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEX8547-AA25BCG GBA New Original Download PDF datasheet for PEX8547-AA25BCG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC13890VH BGA New Original Download PDF datasheet for PC13890VH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1180Q181B-TR SOT-34.. New Original Download PDF datasheet for R1180Q181B-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54156J DIP New Original Download PDF datasheet for SN54156J.pdf |