| Part Number | SPX1117M3-1.5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 463660 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SPX1117M3-1.5V SOT-22.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SPX1117M3-1.5V |
| Datasheet download |
| Part Number | SPX1117M3-1.5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-22.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SPX1117M3-1.5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SPX1117M3-1.5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74ALS1003AN DIP-14.. New Original Download PDF datasheet for SN74ALS1003AN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P630GD2T D2PAK New Original Download PDF datasheet for P630GD2T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T0911XH QFP New Original Download PDF datasheet for T0911XH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC16F631-I/SO SOP20 New Original Download PDF datasheet for PIC16F631-I/SO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF02Z DIP New Original Download PDF datasheet for REF02Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1460AF-A26-TF SOP-28 New Original Download PDF datasheet for S1460AF-A26-TF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1702U-K-2 Original Package New Original Download PDF datasheet for PCM1702U-K-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STI7100PWCE BGA New Original Download PDF datasheet for STI7100PWCE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4465A SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4465A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS145N DIP-16 New Original Download PDF datasheet for SN74LS145N.pdf |