| Part Number | SPX3819M5-3.3V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 740920 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SPX3819M5-3.3V SOT-23.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SPX3819M5-3.3V |
| Datasheet download |
| Part Number | SPX3819M5-3.3V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT-23.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SPX3819M5-3.3V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SPX3819M5-3.3V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | STC9120M SOP New Original Download PDF datasheet for STC9120M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ54HC126FK5962-86848012A CLCC20 New Original Download PDF datasheet for SNJ54HC126FK5962-86848012A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC714V DIP6 New Original Download PDF datasheet for PC714V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RG82852GME BGA732 New Original Download PDF datasheet for RG82852GME.pdf |
|
PART ELECTRONICS | REF192ESMAX6192 SOP8 New Original Download PDF datasheet for REF192ESMAX6192.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9943DY-T1-E3 SO-8 New Original Download PDF datasheet for SI9943DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST2378EBJR CBGA New Original Download PDF datasheet for ST2378EBJR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SFH615AY-X006 DIP-4 New Original Download PDF datasheet for SFH615AY-X006.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75DP122RTQRG4 QFN New Original Download PDF datasheet for SN75DP122RTQRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP204CP DIP16 New Original Download PDF datasheet for SP204CP.pdf |