| Part Number | SR20A600V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 128780 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SR20A600V Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SR20A600V |
| Datasheet download |
| Part Number | SR20A600V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SR20A600V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SR20A600V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SML-012DTT86 SMD-12.. New Original Download PDF datasheet for SML-012DTT86.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA7111AH QFP New Original Download PDF datasheet for SAA7111AH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74F541NSRG4 SOP-20 New Original Download PDF datasheet for SN74F541NSRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI32911-A-FS SOP New Original Download PDF datasheet for SI32911-A-FS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKRMAAE010 SWITCH New Original Download PDF datasheet for SKRMAAE010.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74CBTLV3125PW TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74CBTLV3125PW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM8S105S4T6C QFP44 New Original Download PDF datasheet for STM8S105S4T6C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29C51004 DIP New Original Download PDF datasheet for S29C51004.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKKT57/22E Standa.. New Original Download PDF datasheet for SKKT57/22E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SDM9926 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SDM9926.pdf |