| Part Number | SSD2009A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 428300 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SSD2009A SOIC-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SSD2009A |
| Datasheet download |
| Part Number | SSD2009A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOIC-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SSD2009A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SSD2009A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | P2S28D402TP TSOP New Original Download PDF datasheet for P2S28D402TP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S524AD0XF1-RCT0 TSSOP New Original Download PDF datasheet for S524AD0XF1-RCT0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMAJ22CA-E3/61 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMAJ22CA-E3/61.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT8A262P DIP New Original Download PDF datasheet for PT8A262P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS74ADRG4 SOIC14 New Original Download PDF datasheet for SN74LS74ADRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SB0518M N A New Original Download PDF datasheet for SB0518M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCN8039HCBN40 DIP-40 New Original Download PDF datasheet for SCN8039HCBN40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PEF88102EV1.3 BGA New Original Download PDF datasheet for PEF88102EV1.3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PL671-61GC-R QFN New Original Download PDF datasheet for PL671-61GC-R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74V3690-6PEU TQFP12.. New Original Download PDF datasheet for SN74V3690-6PEU.pdf |