| Part Number | SSDR322520C-100KA-0.5A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 389880 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SSDR322520C-100KA-0.5A SMD New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SSDR322520C-100KA-0.5A |
| Datasheet download |
| Part Number | SSDR322520C-100KA-0.5A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SMD |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SSDR322520C-100KA-0.5A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SSDR322520C-100KA-0.5A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | R1180N281B-TR-F SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for R1180N281B-TR-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SEMS18-LF BGA New Original Download PDF datasheet for SEMS18-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SV7030-10WY Original Package New Original Download PDF datasheet for SV7030-10WY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX2815AU-2.5 TO220 New Original Download PDF datasheet for SPX2815AU-2.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S3C2451X53-YY40 BGA New Original Download PDF datasheet for S3C2451X53-YY40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SY100E131JI PLCC-2.. New Original Download PDF datasheet for SY100E131JI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SIS968 BGA New Original Download PDF datasheet for SIS968.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3951-KU ssop-1.. New Original Download PDF datasheet for SI3951-KU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75HVD08PG4 DIP-8 New Original Download PDF datasheet for SN75HVD08PG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC0603-4222D-T Original Package New Original Download PDF datasheet for RC0603-4222D-T.pdf |