| Part Number | SSF8N80A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 636810 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SSF8N80A TO-3PF New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SSF8N80A |
| Datasheet download |
| Part Number | SSF8N80A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-3PF |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SSF8N80A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SSF8N80A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | STC12C5616AD-35I SOP20 New Original Download PDF datasheet for STC12C5616AD-35I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RD5.1UM-T1 SOD523 New Original Download PDF datasheet for RD5.1UM-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P28F010-150 DIP32 New Original Download PDF datasheet for P28F010-150.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PGA201AG DIP New Original Download PDF datasheet for PGA201AG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PNX1502E/G.557 BGA New Original Download PDF datasheet for PNX1502E/G.557.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKKL91/08D Original Package New Original Download PDF datasheet for SKKL91/08D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TA31143 SSOP New Original Download PDF datasheet for TA31143.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTM880N Original Package New Original Download PDF datasheet for RTM880N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCN2661AC1N28 DIP New Original Download PDF datasheet for SCN2661AC1N28.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM2301RMZ-REEL MSSOP New Original Download PDF datasheet for SSM2301RMZ-REEL.pdf |