| Part Number | SSFC1AR12A4(50A125V) |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 257420 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SSFC1AR12A4(50A125V) Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SSFC1AR12A4(50A125V) |
| Datasheet download |
| Part Number | SSFC1AR12A4(50A125V) |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SSFC1AR12A4(50A125V) |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SSFC1AR12A4(50A125V) |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | R5460N214AF-TR-F SOT163 New Original Download PDF datasheet for R5460N214AF-TR-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SKKD260/12 Original Package New Original Download PDF datasheet for SKKD260/12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54LS173AJ DIP陶瓷 New Original Download PDF datasheet for SN54LS173AJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1ZMMBZ524BLT SOT23 New Original Download PDF datasheet for S1ZMMBZ524BLT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4364DY-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4364DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T491C227K006AT SMD New Original Download PDF datasheet for T491C227K006AT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T1063 SOP New Original Download PDF datasheet for T1063.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6SMB39CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for P6SMB39CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC814B DIP-4 New Original Download PDF datasheet for PC814B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM8141BV-E2 TSSOP8 New Original Download PDF datasheet for SM8141BV-E2.pdf |