| Part Number | SSP7N60A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 308070 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SSP7N60A TO-220 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SSP7N60A |
| Datasheet download |
| Part Number | SSP7N60A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SSP7N60A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SSP7N60A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | TC1121-E/OA SOP8 New Original Download PDF datasheet for TC1121-E/OA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SH6770C SSOP New Original Download PDF datasheet for SH6770C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI2457 SOP New Original Download PDF datasheet for SI2457.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RM4136D CDIP14 New Original Download PDF datasheet for RM4136D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC110G51AF-0076 QFP-14.. New Original Download PDF datasheet for TC110G51AF-0076.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SD68C128K-12 TSOP New Original Download PDF datasheet for SD68C128K-12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RN2110MFV SOT723 New Original Download PDF datasheet for RN2110MFV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP809EKL-4.6/TR Original Package New Original Download PDF datasheet for SP809EKL-4.6/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBL3798 PLCC0 New Original Download PDF datasheet for PBL3798.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT5612T4-S SOP New Original Download PDF datasheet for PT5612T4-S.pdf |