| Part Number | SST36VF1602C-70-4I-B3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 391330 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SST36VF1602C-70-4I-B3K BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SST36VF1602C-70-4I-B3K |
| Datasheet download |
| Part Number | SST36VF1602C-70-4I-B3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SST36VF1602C-70-4I-B3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SST36VF1602C-70-4I-B3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | OP8749H DIP New Original Download PDF datasheet for OP8749H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI91822DH-T1 MSOP-8.. New Original Download PDF datasheet for SI91822DH-T1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTL8196BU-GR QFP128 New Original Download PDF datasheet for RTL8196BU-GR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PWS726A DIP New Original Download PDF datasheet for PWS726A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S9S08QD4J1MSC SOP New Original Download PDF datasheet for S9S08QD4J1MSC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPX1521R-5.0 Pin TO.. New Original Download PDF datasheet for SPX1521R-5.0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RM7000A-350TGI BGA New Original Download PDF datasheet for RM7000A-350TGI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAFED942MFMOFOOR12 SMD New Original Download PDF datasheet for SAFED942MFMOFOOR12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCT155K122A3B28 Standa.. New Original Download PDF datasheet for SCT155K122A3B28.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RUU002N05 SOT323 New Original Download PDF datasheet for RUU002N05.pdf |