| Part Number | SST39VF3202-70-4C-B3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 539560 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SST39VF3202-70-4C-B3K BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SST39VF3202-70-4C-B3K |
| Datasheet download |
| Part Number | SST39VF3202-70-4C-B3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SST39VF3202-70-4C-B3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SST39VF3202-70-4C-B3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SPF5003 SOP16 New Original Download PDF datasheet for SPF5003.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVCH16244ADGGR TSSOP New Original Download PDF datasheet for SN74LVCH16244ADGGR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVC2G53DCURG4 VSOP8 New Original Download PDF datasheet for SN74LVC2G53DCURG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1LV0414CSB-7LI TSOP New Original Download PDF datasheet for R1LV0414CSB-7LI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SK8050 TO-220 New Original Download PDF datasheet for SK8050.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PT5110E23C-33 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for PT5110E23C-33.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTS703 DIP-16 New Original Download PDF datasheet for RTS703.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LVTH373NSR TI New Original Download PDF datasheet for SN74LVTH373NSR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM25LV020-33E SOP New Original Download PDF datasheet for PM25LV020-33E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74CBT16211ADGVRG4 TI New Original Download PDF datasheet for SN74CBT16211ADGVRG4.pdf |