| Part Number | SST39VF400A-70-4C-B2K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 525580 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SST39VF400A-70-4C-B2K BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SST39VF400A-70-4C-B2K |
| Datasheet download |
| Part Number | SST39VF400A-70-4C-B2K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SST39VF400A-70-4C-B2K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SST39VF400A-70-4C-B2K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC11309CN DIP24 New Original Download PDF datasheet for SC11309CN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM6J21TU UF6 New Original Download PDF datasheet for SSM6J21TU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S1117-25Q SOT223 New Original Download PDF datasheet for S1117-25Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SRA2203SF SOT-23 New Original Download PDF datasheet for SRA2203SF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMDJ24A DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMDJ24A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTL8111C-VC-GR QFN New Original Download PDF datasheet for RTL8111C-VC-GR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PKG4410PI Original Package New Original Download PDF datasheet for PKG4410PI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSB7300AZDW BGA New Original Download PDF datasheet for PSB7300AZDW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAA7349HL/M1A QFP New Original Download PDF datasheet for SAA7349HL/M1A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTD8670 09+ New Original Download PDF datasheet for RTD8670.pdf |