| Part Number | SST39VF800A-70-4I-B3K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 547390 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SST39VF800A-70-4I-B3K BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SST39VF800A-70-4I-B3K |
| Datasheet download |
| Part Number | SST39VF800A-70-4I-B3K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SST39VF800A-70-4I-B3K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SST39VF800A-70-4I-B3K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN75107A SOP New Original Download PDF datasheet for SN75107A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P0640ECL TO-92 New Original Download PDF datasheet for P0640ECL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC573ADBR TI New Original Download PDF datasheet for SN74HC573ADBR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SS16-E3/61T SMB New Original Download PDF datasheet for SS16-E3/61T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S30861-K2223-X N/A New Original Download PDF datasheet for S30861-K2223-X.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSC-TWH104-HS LED( New Original Download PDF datasheet for SSC-TWH104-HS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PBL3726/18 DIP18 New Original Download PDF datasheet for PBL3726/18.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4511DY SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4511DY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF3161 QFN New Original Download PDF datasheet for RF3161.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QG82910GL BGA New Original Download PDF datasheet for QG82910GL.pdf |