| Part Number | SST39VF800A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 722190 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | SST39VF800A TSSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | SST39VF800A |
| Datasheet download |
| Part Number | SST39VF800A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-SST39VF800A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-SST39VF800A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74LVTH16374DLR TI New Original Download PDF datasheet for SN74LVTH16374DLR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74F373DWRG4 SOP20 .. New Original Download PDF datasheet for SN74F373DWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAFEXCEL-1141 Original Package New Original Download PDF datasheet for SAFEXCEL-1141.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTL8111B-GR QFN New Original Download PDF datasheet for RTL8111B-GR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RF2152TR SSOP New Original Download PDF datasheet for RF2152TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P2806HV SOIC-8 New Original Download PDF datasheet for P2806HV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SL5500S SOP-6 New Original Download PDF datasheet for SL5500S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R452008 FUSES New Original Download PDF datasheet for R452008.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STM8AF6166TC QFP32 New Original Download PDF datasheet for STM8AF6166TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PACSZ1284-04QR SSOP28 New Original Download PDF datasheet for PACSZ1284-04QR.pdf |