| Part Number | ST3422A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 608450 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | ST3422A SOT23 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ST3422A |
| Datasheet download |
| Part Number | ST3422A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT23 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-ST3422A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-ST3422A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCT16244 SSOP New Original Download PDF datasheet for SN74AHCT16244.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP706RCU MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for SP706RCU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTS5130 09+ New Original Download PDF datasheet for RTS5130.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9193-18PU5 SC70-5 New Original Download PDF datasheet for RT9193-18PU5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LS699N DIP-20.. New Original Download PDF datasheet for SN74LS699N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PHC20512 SO8 New Original Download PDF datasheet for PHC20512.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC6300B3 QFP New Original Download PDF datasheet for SC6300B3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN54HC365J DIP-16.. New Original Download PDF datasheet for SN54HC365J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN75188D SMD New Original Download PDF datasheet for SN75188D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6KE47A DO-15 New Original Download PDF datasheet for P6KE47A.pdf |