| Part Number | ST90R50C6A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 412990 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | ST90R50C6A PLCC84 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ST90R50C6A |
| Datasheet download |
| Part Number | ST90R50C6A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC84 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-ST90R50C6A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-ST90R50C6A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SII141CT80 QFP New Original Download PDF datasheet for SII141CT80.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCF85102C-2T SOP8 New Original Download PDF datasheet for PCF85102C-2T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9169-33PB SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for RT9169-33PB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SAC5.0-E3/54 DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SAC5.0-E3/54.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI5C16862CB SSOP New Original Download PDF datasheet for PI5C16862CB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCAN18245TSSC SSOP-5.. New Original Download PDF datasheet for SCAN18245TSSC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC181KT SMD New Original Download PDF datasheet for SC181KT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S29GL512N11TFIV2 TSOP-5.. New Original Download PDF datasheet for S29GL512N11TFIV2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T3080013/CR1A SOP28 New Original Download PDF datasheet for T3080013/CR1A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SXI1078-32PLLP QFN32 New Original Download PDF datasheet for SXI1078-32PLLP.pdf |