| Part Number | STA2416C1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 104820 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STA2416C1A N/A New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STA2416C1A |
| Datasheet download |
| Part Number | STA2416C1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | N/A |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STA2416C1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STA2416C1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PLL1708DBQR SSOP New Original Download PDF datasheet for PLL1708DBQR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QS5U21 SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for QS5U21.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA357AIDDA Original Package New Original Download PDF datasheet for OPA357AIDDA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SPG-351 DIP New Original Download PDF datasheet for SPG-351.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74CBT3125CPWR TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SN74CBT3125CPWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PKD01AY/883 CDIP-1.. New Original Download PDF datasheet for PKD01AY/883.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STS4DNFS30LTR SO-8 New Original Download PDF datasheet for STS4DNFS30LTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P89CV51RB2FA PLCC-4.. New Original Download PDF datasheet for P89CV51RB2FA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI9956DY-TI SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI9956DY-TI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PI3HDM1412FT QFN New Original Download PDF datasheet for PI3HDM1412FT.pdf |