| Part Number | STA304A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 415480 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STA304A QFP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STA304A |
| Datasheet download |
| Part Number | STA304A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | QFP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STA304A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STA304A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI3951-KU ssop-1.. New Original Download PDF datasheet for SI3951-KU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP3071EEN-L SOP New Original Download PDF datasheet for SP3071EEN-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST72F324BK2T3 QFP32 New Original Download PDF datasheet for ST72F324BK2T3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PAN2355 LLP-29 New Original Download PDF datasheet for PAN2355.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA2604UA Original Package New Original Download PDF datasheet for OPA2604UA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN7493N DIP New Original Download PDF datasheet for SN7493N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4927DY-T1-E3 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for SI4927DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC356 SOP4 New Original Download PDF datasheet for PC356.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S25FL008A DFN8 New Original Download PDF datasheet for S25FL008A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QDSP-2173-K2 DIP New Original Download PDF datasheet for QDSP-2173-K2.pdf |