| Part Number | STA323W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 550040 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STA323W SSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STA323W |
| Datasheet download |
| Part Number | STA323W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STA323W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STA323W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PVA1052 DIP-4 New Original Download PDF datasheet for PVA1052.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PACSZ1284-02Q SSOP28 New Original Download PDF datasheet for PACSZ1284-02Q.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PIC18F4510-I/PT TQFP44 New Original Download PDF datasheet for PIC18F4510-I/PT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PVA3055N DIP-4 New Original Download PDF datasheet for PVA3055N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STU409DH TO-252.. New Original Download PDF datasheet for STU409DH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RMS02 SOP8 New Original Download PDF datasheet for RMS02.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STU3030NLS TO252 New Original Download PDF datasheet for STU3030NLS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QM30HQ.24 Original Package New Original Download PDF datasheet for QM30HQ.24.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SEN6A40 QFP New Original Download PDF datasheet for SEN6A40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STB7102TR Original Package New Original Download PDF datasheet for STB7102TR.pdf |