| Part Number | STA333W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 494730 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STA333W SSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STA333W |
| Datasheet download |
| Part Number | STA333W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STA333W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STA333W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SN74AHCT240 SOP New Original Download PDF datasheet for SN74AHCT240.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SST39SF010A-45-4C-NH PLCC New Original Download PDF datasheet for SST39SF010A-45-4C-NH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PC410L SOP5 New Original Download PDF datasheet for PC410L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4206-BM 9QFN New Original Download PDF datasheet for SI4206-BM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTL8651B-LF BGA New Original Download PDF datasheet for RTL8651B-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74HC123M SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for SN74HC123M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | STX2G4245E MSOP8 New Original Download PDF datasheet for STX2G4245E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMB-853025 SMD New Original Download PDF datasheet for SMB-853025.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT314024A null New Original Download PDF datasheet for RT314024A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P83C266BDR/122 DIP42 New Original Download PDF datasheet for P83C266BDR/122.pdf |