| Part Number | STA3398W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 103530 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STA3398W SSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STA3398W |
| Datasheet download |
| Part Number | STA3398W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STA3398W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STA3398W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SI4800DY-T1-E3. SOIC-8 New Original Download PDF datasheet for SI4800DY-T1-E3..pdf |
|
PART ELECTRONICS | SM59264C40JP PLCC New Original Download PDF datasheet for SM59264C40JP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | Q62702F1502 E-6327 New Original Download PDF datasheet for Q62702F1502.pdf |
|
PART ELECTRONICS | T1007 QFN-48 New Original Download PDF datasheet for T1007.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1121N301B-TR-F SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for R1121N301B-TR-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S3C7054DK6-S074 SOP=32 New Original Download PDF datasheet for S3C7054DK6-S074.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RH5RE33AA-T1-F SOT-89 New Original Download PDF datasheet for RH5RE33AA-T1-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCY99098DR2G SOP-16 New Original Download PDF datasheet for SCY99098DR2G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMF24CT1 SOT363 New Original Download PDF datasheet for SMF24CT1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP706CP Original Package New Original Download PDF datasheet for SP706CP.pdf |