| Part Number | STA401A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 729060 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STA401A ZIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STA401A |
| Datasheet download |
| Part Number | STA401A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | ZIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STA401A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STA401A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SC1457ISK-2.5TRT SOT-15.. New Original Download PDF datasheet for SC1457ISK-2.5TRT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SE2522L-R LPCC8 New Original Download PDF datasheet for SE2522L-R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SSM2317CBZ-REEL7 QFN9 New Original Download PDF datasheet for SSM2317CBZ-REEL7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R1170D301B-TR-F SOT-6 New Original Download PDF datasheet for R1170D301B-TR-F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI4920DY-NL SO-8 New Original Download PDF datasheet for SI4920DY-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN65175N DIP-16 New Original Download PDF datasheet for SN65175N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP310ACP PDIP18 New Original Download PDF datasheet for SP310ACP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SXB-4089 SOT-89 New Original Download PDF datasheet for SXB-4089.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P82C435 PLCC84 New Original Download PDF datasheet for P82C435.pdf |
|
PART ELECTRONICS | R8J2431F2508T62/16A1 DIP New Original Download PDF datasheet for R8J2431F2508T62/16A1.pdf |