| Part Number | STB11NM60A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 539570 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STB11NM60A TO-262 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STB11NM60A |
| Datasheet download |
| Part Number | STB11NM60A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-262 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STB11NM60A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STB11NM60A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SOMC-1603-102G SOP16 New Original Download PDF datasheet for SOMC-1603-102G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PS7200H-1A SOP-4 New Original Download PDF datasheet for PS7200H-1A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMP1320-001LF SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for SMP1320-001LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI7634DY-T1-E3 SOP8 New Original Download PDF datasheet for SI7634DY-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OPA353UA/2K5 Original Package New Original Download PDF datasheet for OPA353UA/2K5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCI9060REV3A QFP208 New Original Download PDF datasheet for PCI9060REV3A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCM1710U SOP-28 New Original Download PDF datasheet for PCM1710U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | QEDS-9587 ZIP-5 New Original Download PDF datasheet for QEDS-9587.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PSD411A2-C-90J PLCC68 New Original Download PDF datasheet for PSD411A2-C-90J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SF10SC6 TO-220.. New Original Download PDF datasheet for SF10SC6.pdf |