| Part Number | STC5DNF20V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 574730 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | STC5DNF20V TSSOP-.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | STC5DNF20V |
| Datasheet download |
| Part Number | STC5DNF20V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP-.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-STC5DNF20V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-STC5DNF20V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SMA5J15CA DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMA5J15CA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SNJ55450BJ CDIP New Original Download PDF datasheet for SNJ55450BJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PM155J/883 Original Package New Original Download PDF datasheet for PM155J/883.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ST24C16CM6TR SOP/8 New Original Download PDF datasheet for ST24C16CM6TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SCH5307-NS-E3 QFP New Original Download PDF datasheet for SCH5307-NS-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI3018-GS SOP New Original Download PDF datasheet for SI3018-GS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCI2040PGF Original Package New Original Download PDF datasheet for PCI2040PGF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT8106GQW QFN-10 New Original Download PDF datasheet for RT8106GQW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RC5057M SOP-16 New Original Download PDF datasheet for RC5057M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PCI4510CTHK Original Package New Original Download PDF datasheet for PCI4510CTHK.pdf |